Webové stránky

Vytvořené Vám na míru!

Pokud chcete být v dnešní době úspěšní, tak se neobejdete bez kvalitních internetových stránek.

Bisport - zobrazení na desktopu Bisport - zobrazení na mobilu

Bisport

UX
Grafický návrh
Kódování
WordPress
Správa webu

Firemní prezentace nejen půjčovny vodáckého vybavení.

KVARTO s.r.o.

UX
Grafický návrh
Kódování
WordPress
Správa webu

Firemní prezentace prodejce a servisu zemědělských strojů.

Bisport - zobrazení na mobilu Bisport - zobrazení na desktopu
Jak a za kolik

Postup výroby webových stránek

1.

Zadání a odhad ceny

Nejdříve mi popíšete čím se zabýváte, čeho chcete s novým webem dosáhnout, jaké weby se vám líbí, případně jaké máte speciální požadavky. Pokud máte již vymyšlené texty a rozsah webu, jedině dobře. Pokud mi tyto informace budou stačit, pošlu vám odhad ceny a termín dodání.

2.

Vytvoření UI/UX (wireframe)

Když dojdeme k vzájemné shodě, můžeme se přesunout k navržení časového harmonogramu prací. Posledním krokem je tzv. wireframe (rozvržení klíčových prvků na stránce) podle kterého se vytvoří grafický návrh jednotlivých stránek.

3.

Grafický návrh

Je vědecky potvrzeno, že zákazník si udělá názor o webu již během první vteřiny. Podle průzkumu společnosti KISSmetrics se při nákupu řídí vizuálními vjemi až 93% zákazníků. Pokud stránky uživatele neosloví, 52% se jich na ně již nikdy nevrátí.

Pokud si stránky necháte vytvořit mnou, získáte unikátní grafiku respektující vaši firemní identitu, kterou lze nadále rozvíjet, web bude přehledný a jednoduchý na ovládání.

4.

Kódování stránek

Nejen samotný vzhled má vliv na prodej produktu. Stránky se musí také rychle načítat, zobrazovat se ve všech prohlížečích stejně a především dělat to, co od nich zákazník očekává.

V současné době u určitých typů stránek tvoří přístupy přes mobilní zařízení více jak 60% návštěvnosti. Proto všechny stránky jsou responzivní a přizpůsobují se danému zařízení. V některých případech je možné použít i dvě verze stránek - mobilní a desktopovou.

5.

Předání a správa stránek

Dokončením a předáním webu vše nemusí skončit. Rád se vám o váš nový web postarám. Budu ho udržovat aktualizovaný a zabezpečený.

Malá ochutnávka

Vybrané reference

Jak už to tak bývá, kovářova kobyla chodí bosa. Reference doplním co nejdříve.

Viděli jste už dost?

Pojďme společně najít vhodné řešení

Více informací
Jan Vašák